top of page

PROJECT
 coordinator - logistics

Budapest, Hungary

Remote/Hybrid

Image from iOS.jpg

Fejlődj vELÜNK

Egy szupergyorsan fejlődő startupba keresünk beszerzési, logisztikai területre csapattagot, aki kiváló angolos, precíz és szeretne egy érdekes terméken dolgozni. Egy kamera alapú darts rendszert fejlesztünk, amit a világon mindenfelé értékesítünk high-end bárokba.

Elvárások

  • Felsőfokú angol

  • Precizitás

  • Google docs ismeret

  • Jó problémamegoldó képesség, projekt szemlélet

Feladatok

  • ​Export, import termékek szállításának, logisztikájának támogatása pénzügyi és logisztikai oldalról.

  • Állandó beszerzési igények teljesítése, készletszintek figyelése

  • Állandó logisztikai feladatok ellátása

  • Ügyfelekkel kapcsolattartás

Amit mi adunk

  • Versenyképes fizetést - bruttó 600-750k.

  • Jó fej csapatot, felesleges szabályok nélkül.

  • Startup tapasztalatot, amit még a nagy cégek is keresnek az önéletrajzodban.

  • Önállóságot, fejlődést

  • Rugalmas munkavégzést (hibrid irodai / otthoni munkavégzés).

Nézd meg hány helyen vannak most ügyfeleink.

Nézd meg a honlapunkat (www.dartsee.com) utána jelentkezz CV-vel és bérigény megjelöléssel a job@dartsee.com email címen.

bottom of page